zadzwoń
502 379 777

O nas


 

Gwarantujemy najwyższy standard obsługi, rzetelną i fachową informację, specjalistyczny, profesjonalny montaż wybranych produktów oraz pełną obsługę serwisową.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy branżowej potrafimy nie tylko sprzedać oferowane wyroby ale przede wszystkim pomóc klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań technologicznych i cenowych, oferując przy tym fachowy i sprawny montaż oraz rzetelny serwis.

 

Zajmujemy się także sprzedażą produktów z branży okuć budowlanych do okien i drzwi. Preferujemy tylko te marki, które mają nieposzlakowaną opinię na temat jakości swoich produktów oraz takie, które są już przez nas sprawdzone i które chętnie polecamy. 

Asortyment naszych produktów jest bardzo bogaty i ciągle poszerzany. Naprawę oraz serwis okien wykonujemy tylko z pomocą najlepszych produktów światowych marek. Ponadto nasi klienci mogą nabyć u nas wszystko to, co jest potrzebne przy produkcji, montażu czy konserwacji drzwi i okien. Od dziś montaż nawiewników czy naprawa okien nie będą dla Państwa żadnym problemem.

 

Część naszego asortymentu można nabyć na aukcjach internetowych użytkownika majakatarzyna na Allegro.

 

W przypadku zainteresowania produktami nie będącymi aktualnie w sprzedaży prosimy o kontakt mailowy majakatarzyna@onet.pl

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachową naprawę systemów okiennych, profesjonalny montaż nawiewników oraz szerokie doradztwo przy doborze optymalnego rozwiązania do Państwa wymagań.

 

 
 
Powrót

KONTAKT


502 379 777
majakatarzyna@onet.pl

"MAJA" Katarzyna Przydróżna

Ul. Wiśniowa 5

62-095 Murowana Goślina /k. Poznań